1 stycznia 2021r.

Nowy Rok oficjalnie przywitany

Tradycyjnie już w południe pierwszego dnia Nowego Roku na boisku Piast spotkali się zawodnicy i trenerzy, którzy oddali się swojej sportowej pasji i piłkarsko chcieli otworzyć kolejny 2021 rok.
24 grudnia 2020r.

Wesołych Świąt

Nadszedł długo wyczekiwany magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, czas rodzinnych spotkań, odpoczynku, czas spędzany wśród najbliższych oraz przyjaciół, czas przepełniony miłością i radością.
21 września 2020r.

Juniorzy: Pewność siebie

UMKS Trójka Czechowice była gospodarzem meczu w ramach III wojewódzkiej ligi juniorów młodszych. Iskra od początku meczu zagrała pewnie, dzięki czemu do Pszczyny wróciła bogatsza o trzy punkty.
15 września 2020r.

Juniorzy: Odblokowani

W niedzielnym przedpołudniowym starciu z Przełomem Kaniów w grze naszych juniorów nareszcie pojawiło się nieco więcej zaangażowania i radości z gry. To przełożyło się na akcję ofensywne i strzelone bramki.
8 września 2020r.

Juniorzy: Zapunktowali

Pierwsze trzy punkty w wyjazdowym meczu w Biruniu wywalczyli w sobotę juniorzy, którzy zmierzyli się z miejscowym Golem.
30 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Ligowy falstart

Trzecioligowe rozgrywki juniorów młodszych rozpoczął zespół z rocznika 2004/2005. Wyjazd do Orzesza podopiecznym Mateusza Pelikańskiego zupełnie się jednak nie udał.
24 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Jest lepiej, ale...

W niedzielny poranek w Żorach zagrali juniorzy. Mimo, że gospodarzy udało się pokonać bardzo pewnie, wciąż kuleje wykańczanie stwarzanych sytuacji.
15 sierpnia 2020r.

Juniorzy: Brakuje skuteczności

W piątkowe popołudnie na boisku w Chorzowie towarzysko zagrali juniorzy. Z wielu wypracowanych sytuacji bramkowych przez pszczyńskich zawodników udało się wykorzystać tylko dwie.
27 lipca 2020r.

Spełniaj marzenia - zapraszamy

W tym roku nie ma wakacji... od piłki nożnej. Trenujemy w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do spędzania aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród rówieśników.
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2024 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia