1 stycznia 2021r.

Nowy Rok oficjalnie przywitany

Tradycyjnie już w południe pierwszego dnia Nowego Roku na boisku Piast spotkali się zawodnicy i trenerzy, którzy oddali się swojej sportowej pasji i piłkarsko chcieli otworzyć kolejny 2021 rok.
24 grudnia 2020r.

Wesołych Świąt

Nadszedł długo wyczekiwany magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, czas rodzinnych spotkań, odpoczynku, czas spędzany wśród najbliższych oraz przyjaciół, czas przepełniony miłością i radością.
8 września 2020r.

II zespół: Nieskuteczni

Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu drugiej drużyny niestety nie przełożył się na zdobycz bramkową. Pomimo kilku świetnych okazji ze strony gospodarzy to goście objęli prowadzenie.
2 września 2020r.

II zespół: Godzina to mało

Ambicji i woli walki tym razem wystarczyło tylko na godzinę. W sobotnie popołudnie na boisku w Suszcu rezerwy zmierzyły się z faworyzowanym LKSem Woszczyce i niestety wysoko przegrały.
16 sierpnia 2020r.

II zespół: Powalczyli

W sobotnie popołudnie w Tychach młodzi zawodnicy rezerw Iskry zagrali z faworyzowanym zespołem JUWe i mimo porażki pokazali ambitną walkę do końcowego gwizdka.
12 sierpnia 2020r.

II zespół: Było blisko

Niewiele zabrakło aby rezerwy rozpoczęły sezon od zdobyczy punktowej. Po 55 minutach gry podopieczni Krzysztofa Skiby prowadzili już dwoma golami!
31 lipca 2020r.

II zespół: Liga na horyzoncie

W czwartkowy wieczór zespół rezerw rozegrał ostatni test mecz przed rozpoczynającymi się rozgrywkami A klasy Podokręgu Tychy.
27 lipca 2020r.

Spełniaj marzenia - zapraszamy

W tym roku nie ma wakacji... od piłki nożnej. Trenujemy w lipcu i sierpniu. Zachęcamy do spędzania aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród rówieśników.
25 lipca 2020r.

II zespół: Bój rezerw

W piątkowe popołudnie na boisku w Ćwiklicach zmierzyli się zawodnicy rezerw czwartoligowej Iskry oraz trzecioligowych Goczałkowic.
9 lipca 2020r.

II zespół: Hokejowy początek

Niespełna miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych pierwszy test-mecz rozegrali zawodnicy rezerw. W starciu z miejscowym Zniczem na boisku w Jankowicach kibice mogli zobaczyć aż 9 bramek!
więcej »Najnowsza galeria

Sponsorzy i partnerzy


Copyright © 2011-2024 Iskra Pszczyna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia