12 sierpnia 2020r.

II zespół: Było blisko

Niewiele zabrakło aby rezerwy rozpoczęły sezon od zdobyczy punktowej. Po 55 minutach gry podopieczni Krzysztofa Skiby prowadzili już dwoma golami!

II zespół: Iskra - LKS Brzeźce 09.08.2020

Niedzielna potyczka w Ćwiklicach od pierwszych minut była bardzo wyrównana, ale początkowo więcej szczęścia mieli gospodarze. Rezerwy Iskry w 33 minucie gry objęły prowadzenie po rzucie karnym. Co prawda uderzenie z 11 metrów odbił bramkarz, ale wobec dobitki był bezradny. Kiedy zatem 10 minut po przerwie gola zdobył Michał Klim, można było przypuszczać, że młode rezerwy pokuszą się o zdobycz punktową. Niestety 120 sekund później rywale dostali pomocną dłoń, kiedy to po serii błędów Iskry zdobyli bramkę kontaktową. Napór gości rósł z każda minutą, ale szczęśliwie i umiejętnie bronili się gospodarze. W 73 minucie blisko było wyrównania, ale rzut karny w świetnym stylu obronił Paweł Utrata.

Twierdza pszczynian padła w 82 minucie, kiedy goście skuteczną główką sfinalizowali rzut wolny. Na domiar złego w czwartej minucie doliczonego czasu gry LKS niemal skopiował bramkę numer dwa i chwilę później mógł się cieszyć z kompletu punktów.

MKS Iskra II Pszczyna - LKS Brzeźce 2:3 (1:0)
bramki: 1:0 Bartosz Pisarek (33.), 2:0 Michał Klim (54.), 2:1 (56.), 2:2 (82.), 2:3 (90.+4.)