3 listopada 2018r.

I zespół: Druga połowa zadecydowała

Mimo, że drużyna Iskry przegrywała do przerwy 1:0 to w drugiej części gry trójkolorowi strzelili aż cztery bramki przez co z Chorzowa przywożą trzy punkty.
31 października 2018r.

Orliki: W odmiennych nastrojach

Dwa mecze rozegrali zawodnicy z rocznika 2009. Na boisku Orlik przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie gościli drużynę Pniówka Pawłowice oraz LKS Wisłę Wielką.

Juniorzy: II liga przypieczętowana

W ostatniej serii gier juniorzy Iskry podejmowali na własnym boisku zespół Siódemki Tychy. Aby nie oglądać się na wynik innego meczu musieli zdobyć przynajmniej punkt.
30 października 2018r.

Orliki: Pierwszy raz

Dość niespodziewanie pierwszej porażki w sezonie doznali zawodnicy z rocznika 2008. Polonia Łaziska w sobotę wykorzystała słabszy dzień pszczyńskiej drużyny.

II zespół: Grają falami

Dobre fragmenty przeplatane słabszymi, tych drugich niestety rezerwom Iskry w starciu z GTS Bojszowy przytrafiło się więcej, przez co zeszli z boiska z bagażem 3 straconych goli.
29 października 2018r.

I zespół: Bez zachwytu

Nie zachwycił w sobotnim meczu zespół seniorów, ale ważne że zdobył komplet punktów. O losach meczu z Ogrodnikiem Cielmice zdecydowała jedna bramka.
28 października 2018r.

Młodzicy: Pokazali siłę!

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zawodnicy z rocznika 2006 udowodnili, że w pełni zasłużenie zdobyli Mistrzostwo III Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona pokonali BBTS Podbeskidzie 9:1.
27 października 2018r.

Trampkarze młodsi: 100 bramek!

Bardzo udanie kończą sezon podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona. Zawodnicy z rocznika 2005 pokonali Czarnych Jaworze aż 22:0. Warto dodać, że ostatnia bramka padła w ostatniej minucie meczu i była to 100 bramka w tym sezonie!

Młodzicy młodsi: Podjęli walkę

Walczącą o awans do pierwszej ligi ekipę Podbeskidzia postraszyli młodzicy Iskry. Goście decydującą o awansie bramkę zdobyli dopiero w ostatniej minucie meczu z... rzutu karnego.
26 października 2018r.

Młodzicy: Piątkowe zwycięstwo

Dobrze radzi sobie druga drużyna z rocznika 2006. Tym razem zawodnicy Iskry pokonali LKS Studzionka 6:0.

Juniorzy: Awans coraz bliżej

Coraz bliżej awansu do II wojewódzkiej ligi juniorów zespół z rocznika 2003. W środę w Czechowicach podopieczni Mateusza Bałucha zagrali przedostatnie ligowe spotkanie.
24 października 2018r.

Żaki: Zaległości odrobione

Dwie kolejki w ciągu jednego dnia rozegrali zawodnicy z rocznika 2011. Na boisku w Mizerowie odbyły się dwie ostatnie ligowe kolejki jesiennych zmagań.

Orliki: Wyjazdowe punkty

W piątek w Mizerowie, a w sobotę w Suszcu o ligowe punkty walczyli Orliki z rocznika 2009. Podopieczni Artura Żurawieckiego spisali się znakomicie przywożąc do Pszczyny komplet punktów.

Żaki: Ofensywnie

W niedzielny poranek aura nie była zbyt sprzyjająca do gry dla najmłodszych piłkarzy, ale mimo chłodu młodzi gracze pokazali wolę walki i bramkami rozgrzali przybyłych na turniej kibiców. Emocji nie brakowało także w sobotnim turnieju w Pszczynie.
23 października 2018r.

Juniorzy: Mecz na szczycie

W sobotnie południe na boisku w Kozach zagrali liderujący w tabeli gospodarze oraz zajmująca drugą pozycję drużyna Iskry. Potyczka w tym meczu miała dać odpowiedź, która z tych drużyn będzie bliżej awansu.