11 kwietnia 2020r.

Wesołego Alleluja

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom i ich rodzinom, trenerom, działaczom, sponsorom, kibicom oraz wszystkim wpierającym nasz klub.
16 marca 2020r.

Zmarł Przemysław Wieczorek

Kolejne smutne w tym roku informacje napłynęły do naszego klubu. W poniedziałek 16 marca w wieku zaledwie 43 lat zmarł długoletni działacz i członek zarządu Przemysław Wieczorek.
12 marca 2020r.

Żaki: Jastrzębski test

Popołudniem w dzień kobiet na boisko wybiegli zawodnicy z rocznika 2012. Do Pszczyny zawitała drużyna z Akademii GKSu Jastrzębie i na dwóch boiskach przez blisko dwie godzin toczyła się rywalizacja.
9 marca 2020r.

I zespół: Próba generalna?

Na trójkę z plusem wypadła próba generalna przed startem wiosennych zmagań. Wyjazd do Czeladzi zakończył się co prawda wygraną, ale jest sporo jeszcze do poprawy.
4 marca 2020r.

Młodzicy: Tyski dwumecz

W sobotę w Tychach z APNem, w środę w Pszczynie z KP Tychy zagrali młodzicy z rocznika 2007. Oba mecze zostały podzielone na trzy kwarty po 25 minut i oba zakończyły się wygraną gospodarzy 5:2.
3 marca 2020r.

Juniorzy młodsi: Podjęli walkę

W poniedziałkowy wieczór na boisku w Pszczynie juniorzy młodsi zmierzyli się z Odrą Wodzisław. Goście dopiero w końcówce meczu zdołali przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Młodzicy młodsi: Otwarta gra

Aż 11 bramek padło w towarzyskiej grze pomiędzy Iskrą a Karolem Wadowice. O zwycięstwie gości zdecydowała skuteczniejsza druga odsłona meczu.
2 marca 2020r.

Trampkarze: Szalony mecz

Dwie zupełnie różne mecze zagrali trampkarze z Odrą Wodzisław. W pierwszej połowie gospodarze dali się zdominować rywalowi, ale po przerwie to Iskra niepodzielnie rządziła na boisku i wiele nie zabrakło, aby przechylić szalę wygranej na swoją stronę.

Żaki: Weekendowe granie

Na dwie grupy podzielona została drużyna z rocznika 2012. Pierwsza w sobotę wzięła udział w miniturnieju w Gilowicach, druga zagrała w niedzielnym turnieju w Pawłowicach.
1 marca 2020r.

Juniorzy młodsi: Halowy przerywnik

Z boiska na halę na jedno popołudnie przenieśli się juniorzy młodsi, którzy w sobotę zagrali w Pawłowicach na turnieju zorganizowanym przez UKS Warszowice.
28 lutego 2020r.

Trampkarze: Zmrożeni

W środowy mroźny wieczór na boisku w Zabrzu zagrali trampkarze z rocznika 2006. Mecz z Górnikiem nie wypadł po myśli podopiecznych Pawła Zjawińskiego.
25 lutego 2020r.

Żaki: Wiele radości na Iskierka Cup

Turniej Iskierka Cup 2020 dla rocznika 2012 za nami. W niedziele w Pszczynie na hali POSiR zagościł tuzin zespołów, który rywalizował na trzech boiskach jednocześnie.

Orliki: Iskra świeci najjaśniej

W niedzielny poranek na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrany został turniej piłkarski Iskierka Cup 2020 rocznika 2010. Spośród sześciu ekip uczestniczących w zmaganiach najlepsi okazali się gospodarze.
24 lutego 2020r.

Orliki: Wyjazdowy test

Nie próżnuje także zespól z rocznika 2009. W niedzielny poranek podopieczni Artura Żurawieckiego zmierzyli się w Żorach z gospodarzami z MKSu.

I zespół: Dobre otwarcia

Początek pierwszej i drugiej odsłony meczu z Cyklonem należały do Iskry, ale rywal zdołał się podnieść i ostatecznie po rzucie karnym na kwadrans przed końcem meczu przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.