7 maja 2019r.

II zespół: Końcówki

Wszystko co najistotniejsze dla meczu 23. kolejki A klasy Podokręgu Tychy pomiędzy Zniczem a rezerwami Iskry wydarzyło się w końcówkach obu połów.

II zespół: Znicz Jankowice - Iskra 04.05.2019

Pięć minut przed przerwą prowadzenie gościom z Pszczyny dał Rakowski. Jednobramkową zaliczkę Iskra utrzymywała przez ponad 40 minut. W ostatnich 10 minutach padły jeszcze dwa gole. Najpierw wyrównał Paliczka i kiedy zanosiło się na podział punktów, w doliczonym czasie gry wynik ustalił Rakowski.

LKS Znicz Jankowice - MKS Iskra II Pszczyna 1:2 (0:1)
bramki: 0:1 Radosław Rakowski (39.), 1:1 Paweł Paliczka (80.), 1:2 Radosław Rakowski (90.+1.)