4 lutego 2012r.

IV liga: Mocna połówka w Dąbrowie

Kolejny sparing tej zimy rozegrała seniorska drużyna Iskra. Tym razem zespół Jana Żurka na wyjeżdzie pokonał zespół Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza. Wszystkie bramki w tym meczu padły już w pierwszych 45 minutach.

Iskra nadspodziewanie łatwo poradziła sobie z kolejnym sparingpartnerem. Początek meczu należał do pszczynian, ale worek z bramkami rozwiązał się dopiero po półgodzinie gry.

W 27 minucie pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobył Bogdan Prusek (chwilę wcześniej w polu karnym faulowany był Piotr Maroszek). Siedem minut później piłkę wywalczył doświadczony napastnik z Pszczyny po czym najlepszy strzelec rundy jesiennej II grupy IV ligi grupy śląskiej podwyższył na 2:0.

Iskra poszła za ciosem i jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Adam Maślorz. Piłkę z rzutu rożnego zagrywał Maroszek a niebyt pewne wybicie bramkarza gospodarzy wykorzystał pszczyński piłkarz.

Po przerwie działo się sporo choć gole już nie padły. Najbliższy szczęścia był Maroszek, ale tego dnia nie potrafił trafić do siatki rywala. Prócz dobrej gry w ofensywie cieszy także gra w tyłach, bowiem Iskra nie dała wbić sobie bramki.

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Iskra Pszczyna 0:3 (0:3)
0:1 Bogdan Prusek (27., z karnego), 0:2 Bogdan Prusek (35.), 0:3 Adam Maślorz (44.)