21 kwietnia 2012r.

Juniorzy: Wdowiak show

Planowe trzy punkty zgarnęli juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry w sobotnie przedpołudnie. Nikt nie spodziewał się jednak, że zwycięstwo w starciu z Andaluzją przyjdzie tak łatwo, a siedem goli zdobędzie Dawid Wdowiak.

Trampkarze młodsi: Festiwal strzelecki

Okazałe zwycięstwo w drugim wiosennym meczu odniosła ekipa trampkarzy młodszych z rocznika 2000. Trenowani przez Wojciecha Bałucha piłkarze świetnie weszli w mecz przez co mogli go kontrolować do ostatniej minuty.
20 kwietnia 2012r.

Trampkarze starsi: Dobry wynik po lichej grze

Spoglądając na wynik można odnieść ważenie, że trampkarze starsi gładko pokonali gości z Suszca. W piątkowe popołudnie Iskra jednak nie zachwycała i kto wie jakby się potoczył ten mecz gdyby rywale byli w lepszej dyspozycji.
19 kwietnia 2012r.

Żaki: Obiecujący początek

W poniedziałek 16 kwietnia ruszyła runda wiosenna rozgrywek Tyskiej Ligi Żaków. W grupie mistrzowskiej mamy aż dwóch przedstawicieli Iskry. Awans po pierwszej rundzie rozgrywanej jesienią uzyskał zarówno zespół Mateusza Bałucha (rocznik 2001) oraz Szymona Stawowego (rocznik 2002).

IV liga: Polonia rozstrzelana

Jedenaste w sezonie i jednocześnie najwyższe w historii swoich czwartoligowych występów zwycięstwo odnotowała w środowe popołudnie Iskra. Gospodarze przed własną publicznością rozbili zespół Polonii Marklowice aż 7:1.
15 kwietnia 2012r.

Juniorzy: Odwołany mecz

Opady deszczy i zalane boisko w Jaroszowicach sprawiły, że juniorzy starsi pszczyńskiej Iskry na wiosenną inaugurację będą musieli poczekać jeszcze kilka dni. W niedzielę zamiast meczu młodzi piłkarze mieli zatem jedynie krótką autokarową "wycieczkę" do Tychów.
14 kwietnia 2012r.

IV liga: Męczarnie w Żorach

W wielkich bólach zrodziło się zwycięstwo Iskry na boisku w Żorach. Pszczyńska drużyna od 57 minucie przegrywała, ale w przeciągu dwóch minut losy meczu odwrócili doświadczeni piłkarze Prusek oraz Grabczyński i po 19 kolejkach pszczyński czwartoligowiec traci tylko sześć punktów do lidera.

Juniorzy: Sześć bramek w Gliwicach

Punkt z Gliwic przywieźli juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry. Po pierwszej godzinie gry wszystko układało się znakomicie bowiem MKS prowadził już 3:1. Po emocjonującej końcówce padł jednak remis, z którego też trzeba być zadowolonym.

Trampkarze starsi: Nieskuteczny początek

Podopieczni Henryka Wity w pierwszym wiosennym meczu pokonali na własnym boisku ekipę GKSu Pniówek Pawłowice. Iskra od pierwszych minut dominowała na boisku i choć raziła nieskutecznością, to konsekwentnie grał swoje i zasłużenie wygrała.
13 kwietnia 2012r.

Trampkarze młodsi: Pewna wygrana w Łące

Piłkarze z rocznika 1999 w czwartkowe popołudnie zainaugurowali wiosenne granie. Pierwszy mecz podopieczni Pawła Piszczka rozegrali na trudnym terenie LKSu Łąka z którego udało się wywieźć bardzo pewne punkty.
11 kwietnia 2012r.

Trampkarze młodsi: Wiosna rozpoczęta

Pierwszy wiosenny mecz w rozgrywkach Tyskiej Ligi Trampkarzy młodszych rozegrali w środowe popołudnie zawodnicy z rocznika 2000. Z konfrontacji w Kobiórze pszczyński zespół wyjechał z trzema punktami, choć trzeba było o nie mocno powalczyć.

Juniorzy: (Po)świąteczne granie

Niejako zgodnie z planem zakończyło się środowe spotkanie 14. kolejki Regionalnej Ligi Juniorów, w którym Iskra Pszczyna na własnym terenie podejmowała ekipę Sarmacji z Będzina. Pszczyńscy piłkarze praktycznie przez pełne 80 minut kontrolowali przebieg meczu i zasłużenie wygrali 5:0.
7 kwietnia 2012r.

Wesołego Alleluja

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim piłkarzom, trenerom, działoczom, kibicom, fanom, aby czas Wielkiej Nocy utrzymał wszystkie marzenia w mocy.

IV liga: Lider pokonany

Miłe święta będzie miała ekipa pszczyńskiej Iskry. W Wielką Sobotę po bardzo dobrym spotkaniu gospodarze pokonali dotychczasowego lidera i niepokonany zespół IV ligi w sezonie 2011/2012 LKS Czaniec 2:1.
6 kwietnia 2012r.

IV liga: W sobotę gramy z liderem

Pomiędzy ostatnimi świątecznymi porządkami a święceniem wielkanocnych potraw zapraszamy na Stadion Miejski w Pszczynie, gdzie w sobotnie przedpołudnie miejscowa Iskra zagra z liderującym w tabeli IV ligi zespołem LKSu Czaniec.